Jaki prezent na Dzień Babci i Dziadka? KONKURS

smartfon dla senioraSmartfon czy klasyczny telefon dla babci i dziadka?

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. Zapewne wielu z nas wybór odpowiedniego prezentu dla seniora z tej okazji skutecznie spędza sen z powiek. Jaki zatem upominek wręczyć dziadkom?

Kolejne krzyżówki, spersonalizowany kubek, odcisk dłoni wnuków czy patelnia, odpadają. Na Dzień Babci i Dziadka warto postarać się o praktyczny prezent, który sprawi dziadkom autentyczną radość, coś czego sami by sobie nie kupili. Z tego względu dobrym pomysłem będzie telefon komórkowy, dzięki któremu na dłużej pozostaną w kontakcie z bliskimi.

Dobrym pomysłem może okazać się nowy, sprawdzony telefon z ratunkowym przyciskiem SOS i udogodnieniami dla seniorów. Dla wszystkich szukających ciekawego urządzenia, znana marka – myPhone – przygotowała ciekawy konkurs, w którym można wygrać profesjonalną, rodzinną sesję fotograficzną lub weekend w SPA.

KONKURS myPhone

Z początkiem stycznia wystartował konkurs myPhone dla wszystkich, którzy w terminie 14 stycznia – 14 lutego br. kupią telefon marki z serii dla seniora lub telefonów z klapką (koniecznie z przyciskiem SOS). Do zdobycia są wyjątkowe nagrody: sesja fotograficzna dla całej rodziny lub weekendowy pobyt w SPA dla dwóch osób!

Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie: https://www.myphone.pl/konkurs-dzien-babci-i-dziadka-2019/  wypełniając formularz.

W formularzu należy napisać, w jaki sposób celebrujemy Dzień Babci i Dziadka. Nagrodzeni zostaną autorzy najbardziej oryginalnych, pomysłowych i kreatywnych odpowiedzi.

Telefon dla seniora – Czyli jaki?

Dla starszych wiekiem dziadków idealny okaże się klasyczny telefon komórkowy specjalnie zaprojektowany z myślą o seniorach. Taki z funkcjami i udogodnieniami, które sprawiają, że jest on bardziej przyjazny i bezpieczny od zwykłych. Wybierając model warto więc zwrócić uwagę na: duży wyświetlacz, obrazkowe menu, duże przyciski ułatwiające wybór numeru, pojemną baterię zapewniającą długi czas rozmów oraz solidne wykonanie. Takie modele w swojej ofercie posiada polska marka myPhone, która słynie z telefonów komórkowych dedykowanych osobom starszym.

Przycisk SOS na ratunek

Urządzenia dla seniorów posiadają dodatkowo stację ładującą i przycisk funkcyjny SOS. Ten specjalny, programowalny klawisz daje możliwość nawiązania połączenia/wysłania wiadomości sms do wcześniej zaprogramowanego numeru za pomocą jednego kliknięcia. W efekcie, w razie niebezpieczeństwa, można w szybki i prosty sposób zawiadomić rodzinę, albo pogotowie oraz policję.

Aby ułatwić wybór telefonu na prezent dla dziadka i babci – marka przygotowała na swojej stronie przydatny poradnik z quizem. Udzielone odpowiedzi pomogą dokonać odpowiedniego wyboru modelu, a co za tym idzie – sprawić radość dziadkom.

Więcej na:

https://www.myphone.pl/jaki-prezent-na-dzien-babci-i-dziadka-2019/