Jak zatuszować siwe włosy? Sprawdź, czy znasz te sposoby!

siwe farbowane wlosySiwe włosy czy farbować?
Debata w mediach trwa w najlepsze już od wielu lat. Co robić: farbować czy eksponować siwe włosy? Mamy dla was jeszcze jedno, zaskakujące rozwiązanie, a mianowicie odwrócenie siwienia włosów. Tak, to jest możliwe. Okazuje się, że nie musimy zastanawiać się jak zamaskować siwe włosy, skoro na ryku już od pewnego czasu jest preparat o naturalnym składzie, który potrafi przywrócić siwym włosom kolor z przeszłości. A zatem zapytajmy raz jeszcze, co robić: eksponować, czy odwracać siwienie włosów?

Siwe włosy w młodym wieku – Jak odwrócić ten proces?

To nie jest jeden z tych głupich żartów z pierwszego kwietnia, w których będziemy namawiać was do podróży w czasie. Nie wyślemy was także do jednego z peruwiańskich szamanów, nic z tych rzeczy. Okazuje się, że rozwiązanie jest pod naszym nosem. Preparat GR-7 Professional (https://gr-7.eu) opracowała polska firma, z myślą o tym, by usuwać przyczyny siwienia, a nie jego skutki (zapewne nie są to ulubieńcy producentów farb do siwych włosów). Idea jest bajecznie prosta – GR-7 Professional to płyn na siwe włosy, który posiada mieszankę ziół, stymulującą organizm do syntezy melaniny, odpowiadającej za pigmentację. Preparat ten nakłada się na skórę głowy i aktywnie działa tam, a nie na powierzchni siwych włosów, jak farby.

Efekty stosowania preparatu na siwe włosy

Jakie efekty kuracji GR-7 Professional?

Siwe włosy reagują na podwyższony poziom melaniny i zmieniają swoją barwę. Proces ten trwa około miesiąca, wpierw włosy stają się bladozłote, a następnie powolutku odzyskują kolor z przeszłości. Produkt ten przepadała międzynarodowa jednostka EUROFINS pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Wszyscy ankietowani zauważyli wyraźną zmianę już po 7 dniach, a cała kuracja zamknęła się w 28 dniach. Zero efektów ubocznych i reakcji alergicznych – preparat na siwe włosy jest bezpieczny i skuteczny.

Dla kogo GR-7 Professional?

Zdecydowanie dla każdego. Dynamiczną poprawę zauważą ci, którzy posiadają siwe włosy w młodym wieku – niewielkie kępki szybko udaje się zniwelować. Bez względu, czy są to siwe włosy u mężczyzn, czy siwe włosy u kobiet. Faceci chętniej sięgają po tego typu innowacja na rynku – farbowanie jest raczej kiepsko postrzegane. Siwe włosy u kobiet także doskonale pokonuje się płynem GR-7, chociaż u Pań częściej jest to pretekst by coś zmienić w swoim image i sięgnąć po jakiś nowy kolor lub odwiedzić fryzjera.

Siwe włosy co robić? Czytaj więcej na:
https://gr-7.eu/aktualnosci/5,siwe-wlosy-w-mlodym-wieku-co-robic-preparat-gr-7

siwe wlosy

Efekt stosowania preparatu GR-7 na siwe włosy

 

A może eksponować siwe włosy?

Czemu nie, świat jest zdecydowanie na TAK! Nasza cywilizacja powoli uczy się akceptować kim jesteśmy i przekuwać potencjalne wady na zalety. Z siwymi włosami jest podobnie. Odpowiednia pielęgnacja pozwala osiągnąć fantastyczne efekty, włosy stają się puszyste, mają dużą objętość i elastyczność. W pop kulturze siwe włosy u kobiet zaczęły być traktowane jak coś pożądanego. Nie dziwią więc siwe top modelki na światowych wybiegach, czy ikony kina, takie jak Meryl Streep czy Krystyna Janda, które siwe włosy noszą z dumą i traktują bardziej jako atutu.

Siwe włosy u mężczyzn to natomiast, jak podają ankiety, cecha wizualna, która jest pożądana przez kobiety w wieku od 25 do 40 roku życia. Nadaje ona męskości i sprawia, że faceci wydają się doświadczeni i dojrzali.

Słuchmed badanie słuchu za darmo