Jak zadbać o zdrowie swoich komórek?

Organizm człowieka jest w stanie sam sobie poradzić z każdą chorobą ale najistotniejsze jest to aby o niego zadbać.  Najważniejszymi czynnikami jak również najlepszymi lekarzami są: woda (prawidłowe nawodnienie), aktywność fizyczna, słońce, prawidłowa dieta oraz odpowiednia ilość snu.

Przy tempie dzisiejszego życia oraz coraz gorszej jakości żywności bardzo trudno jest spełnić powyższe czynniki i cieszyć się zdrowiem. Zaniedbanie, któregoś z nich skutkuje gorszym samopoczuciem a  w dłuższej perspektywie czasu powstawaniu poważnych chorób.

Molekuły Sygnalizujące Redox

Najskuteczniejszym sposobem dla zachowania i cieszenia się dobrym zdrowiem jest zapobieganie powstawaniu chorób czyli profilaktyka w oparciu o powyższe czynniki.

Dzięki odkryciom z biochemii potwierdzonymi dwoma nagrodami nobla wiemy, że w naszych komórkach zachodzą procesy chemiczne, które odpowiedzialne są za ich stan, co przekłada się na stan ogólny naszego organizmu ponieważ każda część ciała składa się z komórek.  Jest ponad 10 tysięcy publikacji na temat tego jak funkcjonują komórki i jak znaczącą role odgrywają Molekuły Sygnalizujące Redox.

ASEA jest jedyną firmą na świecie, która stworzyła i ustabilizowała te same cząsteczki Sygnalizacji Redox poza naszym organizmem dzięki czemu możemy je uzupełniać i poprawiać pracę naszych komórek. Dzięki temu wspieramy naturalne procesy biologiczne  w prawidłowym funkcjonowaniu co przekłada się na zdrowie całego naszego organizmu. Zaletami  są m.in. poprawa jakości snu, witalność, lepsze samopoczucie, zmniejszenie stresu oksydacyjnego. Natomiast żel Renu28 z cząsteczkami redox mamy możliwość poprawy wyglądu naszej skóry np. redukcji zmarszczek, pozbyciu się blizn, pomoc z trądzikiem.

ASEA VIA

Dla  wsparcia tej technologii ASEA stworzyła unikalny suplement z opatentowanym procesem przyswajania przez nasze ciało znajdujących się w nim składników. Ma to na celu dostarczenie komórkom materiału niezbędnego do prawidłowego oraz szybszego odbudowywania się oraz zachowania ich prawidłowej pracy.

ASEA Via Source to opatentowane organiczne super pożywienie – suplement Redox wspomagający optymalne zdrowie komórek, zawierające specjalnie dobrane mikroelementy, witaminy, minerały, roślinne składniki odżywcze, minerały śladowe i enzymy współdziałające razem tak aby zharmonizować ich działanie z technologią redox. Produkt jest 100% vegan, wolny od GMO oraz glutenu, oraz w pełni roślinne kapsułki.

Zawiera witaminy i minerały w fermentacji glikoproteinowej – procesie, który przekształca składniki odżywcze w matrycę proteinową przez naturalny proces fermentacji powodując, że witaminy i minerały są bardziej stabilne i bio-dostępne dla naszego ciała.

W przyszłości będzie dostępne również pełne spektrum Pro biotyczne. Pomoc w odbudowie zdrowej flory bakteryjnej w systemie trawiennym. Zawierał będzie przełomowy zestaw 16 szczepów pro-biotycznych jak również pre-biotycznych wspomagając zdrowie flory jelitowej.

W wielu miastach oraz w Internecie przeprowadzane są spotkania informacyjne na temat przełomowej technologii ASEA. Jeśli zainteresował państwa artykuł zapraszamy do kontaktu www.alanb.aseainfo.pl