Jak walczyć z zaćmą?

operacja zacmy na zywo u senioraOperacja zaćmy jest nieunikniona dla wielu seniorów.

Zabieg operacyjny zaćmy.

Jedyną skuteczną i efektywną metodą pozbycia się problemu zaćmy jest zabieg operacyjny, polegający na wszczepieniu sztucznej soczewki w miejsce soczewki naturalnej.

Duża część pacjentów którą dotyka problem zaćmy, nie zdaje sobie sprawy że wszczepienie sztucznej soczewki  jest zabiegiem nieodwracalnym i można wykonać go tylko raz jeden. Tak więc tym bardziej ważna jest wiedza, pozwalająca dokonać wyboru technologii, soczewki a także ośrodka, który ten zabieg przeprowadzi.

Klinika okulistyczna – Leczenie zaćmy

Centrum Medyczne T&A Medica w Józefowie to nowoczesna klinika okulistyczna z doświadczeniem w skutecznym leczeniu zaćmy. Klinika może się pochwalić nienaganną opinią wśród pacjentów, czego dowodem są liczne podziękowania i wdzięczność naszych pacjentów.

Klinika okulistyczna T&A Medica w Józefowie koło Warszawy zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel medyczny, który dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom sprawnie i z pełnym profesjonalizmem przeprowadza  zabiegi usunięcia zaćmy. W klinice pracują wysokiej klasy specjaliści m.in. doktor Justyna  Badowska, która jest jednym z czołowych mikrochirurgów oka w Polsce.

Doktor Ewa Struzik  to doskonały specjalista – lekarz okulista, ale przede wszystkich niekwestionowany autorytet w dziedzinie ultrasonografii oczu. Pani Doktor wykonuje w klinice okulistycznej specjalistyczne badania obrazowe z zakresu okulistyki (głównie badanie USG oka), wykorzystywane do diagnostyki wielu chorób, min takich jak np.: czerniak, problemy z siatkówką, problemy z ciałem szklistym itp.

Badanie USG gałek ocznych to kluczowe badanie u pacjentów przygotowujących się do zabiegu usunięcia zaćmy.

Poza dużymi zabiegami okulistycznymi, klinika świadczy także usługi  z zakresu chirurgii drobnych zabiegów okulistycznych jak usuwanie gradówek, cyst, kaszaków, brodawek występujących na oku lub w jego okolicach. Wykonuje także korektę opadających powiek.

Dewizą kliniki zaćmy jest jakość w obszarze obsługi pacjenta , ale także jakość w stosowanych wyrobach medycznych i w sprzęcie. Dzięki współpracy z czołową na rynku firmą dostarczającą nowoczesne sztuczne soczewki klinika ma do dyspozycji pełną gamę soczewek. Dzięki zaawansowanej technologii medycznej soczewki na których klinika okulistyczna pracuje, to soczewki,  które przy jednoczesnym zabiegu usunięcia zaćmy mogą jednocześnie usunąć astygmatyzm oraz pozwalają na korektę wzroku, tak że pacjent nie musi praktycznie do końca życia nosić okularów.

Klinika medyczna prowadzi także działalność edukacyjną pacjentów. Pacjenci korzystający z usług kliniki okulistycznej po wizycie wychodzą z bagażem ogromnej wiedzy i materiałów edukacyjnych, dzięki którym wzrasta ich świadomość na temat danej jednostki chorobowej, i przede wszystkim mogą dokonać właściwego wyboru soczewki.

Wybór soczewki jest wyborem raz na całe życie

Klinika okulistyczna zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z  usług do kontaktu bezpośredniego lub telefonicznego w celu uzyskania wszelkich informacji na temat zabiegu usunięcia zaćmy i oferowanych usług.

 

Dowiedz się więcej o klinice okulistycznej ze strony internetowej www.ta-medica.pl, oraz z bloga, który stanowi kompendium wiedzy o chorobach oczu i dolegliwościach mogących pojawić się ze strony aparatu wzroku.