Jak tworzyć listę zakupową w aplikacji Blix? Jak korzystać z listy zakupowej w aplikacji Blix?

lista zakupow w blixJak tworzyć listę zakupów w Blixie.

Kolejnym udogodnieniem, jakie daje nam darmowa aplikacja Blix, jest tworzenie listy zakupowej z produktów z gazetek i spoza gazetek. Aktualnie, mogą z niej skorzystać osoby posiadające smartfona lub tablet z systemem Android, które posiadają wersję 4.8.0 aplikacji Blix i wyższe. Tłumaczymy, jak tworzyć i korzystać z listy zakupowej w Blixie.

blix lista zakupow

bliz lista z zakupami

Jak dodać produkt do listy zakupowej w Blixie?

 1. Przejdź do wybranej gazetki.
 2. Przytrzymaj dłużej palec na wybranym produkcie z gazetki i poczekaj, aż zostanie zaznaczony zielonym okręgiem.
 3. Jeśli chcesz, dodaj opis produktu lub od razu kliknij w przycisk Zapisz.
 4. Gotowe! Produkt został dodany do Twojej listy zakupowej.

Jak zapisać całą stronę gazetki, żeby trafiła na listę zakupową w Blixie?

lista zakupow w telefonie

 1. Przejdź do wybranej gazetki.
 2. Na stronie, którą chcesz dodać na listę zakupową, kliknij w ikonę notatnika, znajdującą się w prawym, górnym rogu.
 3. Gotowe! Wybrana strona gazetki została zapisana. Znajdziesz ją na liście zakupowej, do której masz dostęp również wtedy, gdy nie jesteś połączony z internetem.

W jaki sposób oznaczyć na liście zakupowej w Blixie produkt, jako kupiony?

 1. Przejdź do swojej listy zakupowej.
 2. Jeśli jesteś na głównym widoku listy zakupowej, kliknij w pusty kwadracik po lewej stronie danego podglądu gazetki, by oznaczyć produkt, jako kupiony.
 3. Jeśli jesteś na stronie gazetki z zaznaczonym produktem, wybranej z widoku głównego listy zakupowej, kliknij w niebieski okrąg, którym jest zaznaczony, by oznaczyć produkt, jako kupiony.
 4. Gotowe! Oznaczyłeś produkt, jako kupiony.
 5. W każdej chwili, z listy kupionych produktów, możesz przywrócić je na listę produktów do kupienia. Wystarczy, że przy wybranym podglądzie na głównym widoku listy zakupowej klikniesz zaznaczony kwadracik po lewej stronie lub – bezpośrednio na stronie gazetki – klikniesz w niebieski okrąg, którym zaznaczony jest produkt.
 6. Pamiętaj, że nie da się oznaczyć produktu, jako kupiony, gdy przeglądasz całą gazetkę. Możesz to zrobić w sposób opisany w punkcie 2. i 3.

Jak przejść do listy zakupowej w Blixie?

 1. Jeśli dodałeś do swojej listy zakupowej stronę gazetki lub konkretny produkt, przejdź na główny ekran aplikacji. Twoja lista zakupowa znajduje się na samej górze, nad listą sklepów.
 2. Jeśli przeglądasz całą gazetkę i masz w niej oznaczony produkt, który znajduje się na Twojej liście zakupowej, wystarczy, że w niego klikniesz, by zostać przekierowanym na listę zakupową.

Dla wygody podczas planowania i robienia zakupów, lista zakupowa została uporządkowana i podzielona na konkretne sklepy. Teraz już o niczym nie zapomnisz!