Ginekolog, kardiolog, pediatra – bogata oferta bez kolejki

kardiolog w łodziNie warto czekać, kiedy może być za późno.

Lekarz bez kolejki.

Za czym kolejka ta stoi? Po starość – śpiewała Krystyna Prońko w czasach PRL-u. Miała rację, bo Polacy nie lubią kolejek. Nie lubią co najmniej dlatego, że przypominają im one poprzednią epokę, w której czuli się niekomfortowo. Poza tym Polakom nie w głowie wielogodzinne kolejki, bo żyją coraz szybciej i zwyczajnie nie mają na nie czasu. Niestety, szczególnie u lekarza, kolejek nie da się pominąć. Są jednak miejsca, gdzie leczenie chorób nie wymaga żmudnego czekania…

Dlaczego lekarz specjalista bez kolejki?

Centrum medyczne Neomedical (dostępne w internecie po wpisaniu w wyszukiwarkę haseł takich jak ginekolog łódź, kardiolog łódź czy pediatra łódź) proponuje pacjentom leczenie chorób bez czekania. I nie chodzi tutaj o dostawanie się do lekarzy poza kolejnością, kiedy jest się osobą niepełnosprawną, dawcą przeszczepu, dzieckiem, honorowym dawcą krwi czy działaczem opozycji antykomunistycznej albo osobą represjonowaną z powodu poglądów. Tacy ludzie rzeczywiście dostają się w niektórych sytuacjach poza kolejnością, ale centrum medyczne Neomedical proponuje najzwyklejsze w świecie nie czekanie w kolejce, ponieważ… ma dostateczną kadrę wybitnych specjalistów i jest dobrze zarządzane.

Szeroki wachlarz usług medycznych – ginekolog Łódź, pediatra Łódź i nie tylko…

Neomedical proponuje usługi medyczne z zakresu chirurgii, chirurgii naczyniowej, dermatologii, wenerologii, endokrynologii, położnictwa, ginekologii, kardiologii medycyny sportowej, neurologii, neonetologii, okulistyki, ortopedii, proktologii, pediatrii, proktologii, psychiatrii, psychologi, urologii i pulmonologii. Do tego po kilku specjalistów z danej dziedziny.

Dostęp do nowych metod leczenia i diagnostyki

Zaletą centrum medycznego są nowoczesne metody leczenia i diagnostyki, a także nowoczesna aparatura. Na przykład kardiolog ma gabinet kardiologiczny wyposażony w najnowszej generacji ultrasonograf USG 3D/4D Aloka 7 Pro, umożliwiający także badanie przepływów. Kardiolog Łódź monitoruje także stan pacjentów za pomocą urządzenia holterowskiego ciśnieniowego i za pomocą 24 i 48 godzinnego EKG.

Z kolei ginekolog Łódź dysponuje kompleksowo wyposażonym gabinetem ginekologicznym, pozwalającym przeprowadzać diagnostykę USG 3D/4D, zarówno laboratoryjną jak i histopatologiczną. Możliwe jest także przeprowadzanie zabiegów ginekologicznych z zastosowaniem elektrokoagulacji.

Natomiast nowocześnie wyposażony gabinet, którym dysponuje pediatra łódź pozwala na wykonywanie zabiegów i pomiarów ciśnienia u małych dzieci.

Neomedical zaprasza szczególnie na nowoczesne zabiegi z dziedziny ortopedii. W innowacyjny i jak najbardziej komfortowy dla pacjenta sposób usuwa implanty ortopedyczne (śruby i druty).

Plus leczenie żylaków odbytu bezbolesną, nieinwazyjną i skuteczną metodą Barrona, a także wykonywanie badań z zakresu chirurgii naczyniowej na zaawansowanych aparatach z funkcją badań dopplerowskich: Hitachi Aloka Prosound Alpha 6 i Voluson E6 BT10, dzięki którym można szczegółowo prześledzić zmiany prowadzące do rozwinięcia się choroby oraz precyzyjnie zaplanować leczenie.

Neomedical posiada także nowoczesny sprzęt z pozostałych dziedzin medycyny, a także dysponuje doświadczoną i zaangażowaną kadrą lekarską oraz miłą obsługą.