Gdzie tanio przenocować we Wrocławiu?

łóżko whosteluWygodne łóżko to podstawa wypoczynku.

Tani nocleg Wrocław.

Jeśli szukasz niedrogiego, a jednocześnie komfortowego miejsca, zapraszamy do hostelu Trzy Kolory. Nocują tu zarówno grupy pracownicze, jak i indywidualni goście, szczególnie seniorzy.

Zastanawiasz się, gdzie tanio przenocować we Wrocławiu?

Pytanie o tanie noclegi zadają sobie zarówno osoby turystycznie odwiedzające Miasto Stu Mostów, jak i osoby, od których praca wymaga mobilności. Miejsca takiego jak Hostel Trzy Kolory często szukają seniorzy oraz osoby zmieniające pracę, biorące udział w rekrutacjach lub dniach próbnych poza miejscem zamieszkania. Zazwyczaj zależy im na lokalizacji, która nie narazi ich na dodatkowy stres związany z dojazdami i zmęczeniem. Jeśli właśnie na tym Ci zależy, w hostelu znajdziesz to, czego szukasz. Właściciele szukają dobrych rozwiązań dla każdego i są otwarci na zmiany, do których kluczem jest rozmowa, współpraca i elastyczne podejście. Kompromisy są sztuką. Szefowie hostelu osiągają je dzięki wieloletniemu doświadczeniu.

Wyposażenie

Szukając noclegu, koncentrujesz się nie tylko na cenie, ale też na komforcie związanym ze strefą snu, higieny i jedzenia. Jak wyglądają te strefy w Trzech Kolorach? Do Twojej dyspozycji są pokoje 2-, 3-, 4-, 5-osobowe. Jest ich aktualnie 28. W środku umieszczono zarówno pojedyncze, jak i piętrowe łóżka ze świeżą pościelą. Odpoczynkowi i łatwemu zagospodarowaniu rzeczy osobistych sprzyjają dodatkowe szafki i stoliki. Przy dopłacie 2 zł skorzystasz z telewizji kablowej i Internetu; pracownicy recepcji udostępniają hasło do Wi-Fi. Jeśli myślisz o odpoczynku w formie integracji lub po prostu oddzielenia jej od strefy snu, można skorzystać z salonu. To pomieszczenie, w którym dochodzi do zawierania nowych znajomości, licznych rozmów i wymiany doświadczeń. W pokojach dostępne są lodówka i czajnik, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Zakwaterowane osoby mogą swobodnie przechowywać swoje jedzenie w chłodnej temperaturze i mieć je zawsze pod ręką. O dowolnej porze i bez zakłócania porządku innych gości, zrobisz sobie herbatę lub kawę. W hostelu są dwie wspólne kuchnie, w których jest sprzęt AGD pozwalający na przygotowanie ciepłych posiłków. Ponadto jest 10 czystych i wygodnych łazienek.

 

 

 

Materiał zewnętrzny

Słuchmed badanie słuchu za darmo