Gazetki nie trafiają do Twojej skrzynki na listy? Zobacz, gdzie je znajdziesz

egazetka aplkacja blixCo zrobić kiedy nie dostajesz gazetki reklamowej pod drzwi?

Szukanie najlepszych ofert w najniższych cenach pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy podczas codziennych zakupów. Niestety, nie do każdego trafiają wszystkie gazetki ze sklepów. Na szczęście jest sposób na to, by mieć do nich dostęp, nawet, gdy zapomni o nas listonosz.

Z aplikacją Blix oszczędzisz czas i pieniądze na codziennych zakupach

By niczego w naszym domu nie zabrakło, coraz więcej osób decyduje się na poszukiwanie najlepszych ofert ze sklepów i sprawdzanie promocji w aktualnych gazetkach reklamowych. Problem pojawia się wtedy, gdy do naszej skrzynki nie docierają wszystkie gazetki – zwłaszcza te, z interesujących nas sklepów. Jeśli korzystamy ze smartfona lub tabletu, najlepszym rozwiązaniem będzie zainstalowanie Blixa – darmowej aplikacji z gazetkami sklepowymi.

blix apka

W aplikacji Blix znajdziemy:

  • aktualne oferty, promocje i gazetki z najpopularniejszych sklepów, takich, jak: Biedronka, Lidl, Tesco, Auchan, Carrefour, Rossmann, Hebe, Aldi i wiele innych,
  • szybką wyszukiwarkę produktów,
  • listę zakupową.

Jak pobrać aplikację Blix?

Darmowa aplikacja Blix dostępna jest zarówno na smartfony, jak i tablety, z systemem operacyjnym Android oraz iOS. By pobrać ją na swoje urządzenie, należy wejść do sklepu z aplikacjami – w przypadku urządzeń z systemem Android będzie to Google Play, a w przypadku urządzeń z systemem iOS, będzie to App Store. Następnie, w wyszukiwarce wpisać nazwę aplikacji: “Blix”. Gdy aplikacja zostanie znaleziona w sklepie, należy ją zainstalować. Można również kliknąć w ten link, pod warunkiem, że korzystamy aktualnie ze smartfona lub tabletu – wówczas zostaniemy bezpośrednio przekierowani do pobrania Blixa.

Aplikacja jest darmowa i jej pobranie na smartfon lub tablet nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Jest prosta w obsłudze, dzięki czemu każdego dnia możemy cieszyć się prostym dostępem do nowych gazetek i planować tańsze zakupy, bez wychodzenia z domu. Korzysta z niej już ponad 1 000 000 zadowolonych użytkowników. By dowiedzieć się, jak używać aplikacji, warto przeczytać ten artykuł.

Słuchmed badanie słuchu za darmo