Femiboostin Opinie, Cena, Dawkowanie, Skład

małe piersiMałe piersi też są piękne, ale kobiety próbują mieć je większe.
Jeden z najczęstszych kobiecych kompleksów to zbyt małe piersi. Nie ważne jak duże są, ale zawsze i tak będą za małe i mogłyby być większe. To prawdziwa zmora kobiet. Nie ma co się temu dziwić, jeżeli żyjemy w czasach, w których wielkość piersi jest ważniejsza niż ilość zwojów w mózgu. Uczymy kobiety, że zamiast przeczytać książkę, lepiej jest popracować na siłowni nad jędrnością piersi, kupić stanik z push upem, a wolne pieniądze najlepiej przeznaczyć na silikon. Po czym narzekamy na te z silikonem, że mają pstro w głowie. A co jeżeli jest naturalny sposób, żeby powiększyć piersi? Sprawdzamy środek Femiboostin!

Femiboostin skład

  1. Saw Palmetto – Palma sabałowa – Znana jest dobrze jako anty-androgen. Oznacza to, że zmiejsza poziom DHT w organizmie. Utrzymanie niksich poziomów DHT, niższych niż innych hormonów (estrogenu i progesteronu), gdyż DHT to męski hormon, kótry może efektywnie zatrzymać lub hamować rozrost piersi.
  2. L-Tyrosine – jest bezpośrednim prekursorem tyroksyny. Ma ona wpływ na zwiększenie przemiany materii oraz kontroluje tempo wzrostu. Jest aminokwasem niezbędnym do produkcji neuroprzekaźników i ma udowodniony wpływ na centralny układ nerwowy. Dlatego L-Tyrozyna jest składnikiem kluczowym przy powiększaniu piersi.
  3. Angelica Sinesis / Dong Quai – znany również jako damski żeń-szeń. Ma szereg prozdrowotnych właściwości dla kobiet. Zaczynając od regulacji cyklu miesiączkowego, przez zmniejszenie jej bolesności aż po zwiększenie piersi. Jest źródłem wielu składników trudno dostępnych dla organizmów, czyniąc go niezbędnym.
  4. Trigonella (Fenugreek) – ma długą historię jako środek wspomagający rośnięcie piersi i używany jest do wytważania syntetycznego estrogenu. Badania wykazują, że wzmaga rozrost i tworzenie się nowych tkanek peirsi, zwiększając tym samym ich rozmiar i „pełność”.  Wyciąg ma bardzo dużą koncentrację śkładników aktywnych.
  5. Foeniculum (Fennel) – zawiera znaczną ilość flawonoidów, które stymulują i poprawiają procesy wzrostu tkanki gruczołowej piersi, zwiększając tym samym same piersi.

Femiboostin cena

Środek ten pojawia się niekiedy na portalach aukcyjnych w promocyjnej cenie, jednak odradzamy zakupu w ten sposób. Autentyczne i przebadane leki można dostać tylko w autoryzowanych aptekach i u producenta. Od niedawna Femiboostin dostępny jest w polskiej dystrybucji na stronie producenta w cenie 160zł za opakowanie – www.femiboostin.pl

Femiboostin dawkowanie

Zalecane jest stosowanie go dwa razy dziennie. Tabletki są łatwe do przełknięcia i nie wymagają popijania wodą.

Femiboostin efekty

Producent mówi tutaj o powiększeniu piersi o jedną – dwie miseczki. Środek ma regulować poziom hormonów w taki sposób, żeby sprzyjał on tworzeniu się nowej tkanki gruczołów piersiowych. Ponadto dzięki naturalnym składnikom aktywnym wysyłany jest bodziec do tych tkanek stymulujących ich wzrost.

Femiboostin opinie forum

W internecie możemy znaleźć wiele informacji o Femiboostin zarówno na forach jak i blogach. Jest on przeważnie polecamy i rekomendowany osobom, które nie chcą decydować się na operacje

WeroWero:

Małych piersi nie mam, ale facet zawsze włączał porno z jeszcze większymi. Po 3 miesiącach kuracji, nie może utrzymać przy sobie rąk

Madzia:

Każdy facet, nawet jak o tym nie mówi, to chciałby podotykać większe piersi. Operacja u mnie odpada – boję się lekarzy, ale ten lek powiększył mi cycki o miseczkę

Podsumowanie

Kompleksowy skład Femiboostin pozwala nam wierzyć, że może być on skuteczny w kuracji powiększającej piersi. Na tle konkurencji wypada bardzo dobrze, zarówno pod względem składu jak i ceny. Pamiętajmy jednak, że sam suplement nie pomoże, należy taką kurację wspomagać zdrową dietą i oczywiście regularnymi masażami. O tych ostatnich postaramy napisać w kolejnym artykule!