Dlaczego warto odwiedzić gabinet medycyny estetycznej?

doktor medycyny estetycznejMedycyna estetyczna rozwija się najszybciej.

Gabinet medycyny estetycznej.

Współczesna medycyna estetyczna jest oblegana przez osoby w każdym wieku, które chcą odmłodzić swój wygląd i poczuć się dzięki temu lepiej we własnej skórze. DermaPoint jest jednym z gabinetów, w którym każdy pacjent może liczyć na fachową pomoc. Grono specjalistów, którzy odbyli mnóstwo międzynarodowych szkoleń z zakresu poprawy urody nie tylko dołożą wszelkich starań, by skutecznie poprawić urodę, lecz doradzić w kwestii zabiegów, które mogą okazać się przydatne.

Depilacja w gabinetach medycyny estetycznej

Każda kobieta regularnie depiluje swoje ciało, by pozostawało ono gładkie i bardziej kuszące, zwłaszcza w sytuacjach gdy organizuje się wyjazd nad morze, do ciepłych krajów, czy odwiedza się basen w pojedynkę lub z całą rodziną. Dla niektórych jednak jest to czynność dość nużąca, zwłaszcza gdy nowe włoski pojawiają się dość szybko, wówczas nic nie stoi na przeszkodzie by poddać się zabiegowi laserowego usuwania owłosienia, w zależności od konkretnego miejsca, obowiązują oczywiście zróżnicowane ceny. W DermaPoint pojawiła się innowacyjna metoda, dzięki której skóra staje się gładka niczym satyna, a sam zabieg przy zastosowaniu lasera jest mało inwazyjny, a efekt utrzyma się zarówno w przypadku jasnych, jak i ciemnych włosów. Udając się do specjalistycznego gabinetu można uzyskać komfort depilacji pozbawionej nawet najmniejszego bólu, specjalne końcówki umożliwiają usuwanie owłosienia z trudno dostępnych miejsc, takich jak nos, czy uszy, co w domowych warunkach często jest wręcz niewykonalne.

Wskazania do wykonania przeszczepu włosów

Niestety, ale nie każdemu są pisane piękne, zdrowe i gęste włosy, współcześni ludzie coraz częściej skarżą się na łysienie, którego zdecydowanie wstydzą się przed rodziną, znajomymi oraz obcymi ludźmi, na szczęście istnieje sposób na zażegnanie tego problemu. DermaPoint specjalizuje się również w profesjonalnym przeszczepie włosów, przy czym jest to nowoczesna metoda, która charakteryzuje się niewielkim stopniem inwazyjności, w porównaniu do innych sposobów znanych przez większość osób. Zastosowanie metody Follicular Units Extraction polega na pobieraniu jedynie mieszków włosowych w pojedynczych ilościach, nie wiąże się to w żaden sposób z pobieraniem wycinków tkanek, a blizna która pozostaje po pobraniu materiału w postaci pojedynczych włosów jest niewidoczna dla ludzkiego oka. Dodatkowym atutem w tym zakresie jest fakt, że materiał można pobrać z klatki piersiowej, zarostu na twarzy lub nóg, w każdym z tych przypadków niezbędne jest przeprowadzenie szeregu badań, takich jak stężenie glukozy, morfologia, wskaźniki krzepnięcia krwi oraz takie, które pozwolą stwierdzić, czy pacjent nie jest nosicielem chorób zakaźnych.

Przed poddaniem się zabiegowi przeszczepu włosów zaleca się również wstrzemięźliwość od spożywania alkoholu oraz zażywania leków wpływających na proces krzepnięcia krwi, czyli na przykład aspiryny i jej pochodnych. Decydując się na zabieg w pierwszej kolejności specjaliści przekażą najważniejsze kwestie związane z bezpieczeństwem podczas zabiegu i samym jego przebiegiem, wszystkie etapy są odpowiednio przybliżane.

Słuchmed badanie słuchu za darmo