Damska odzież medyczna – wiosenne trendy

fartuch pielęgniarkiFartuch dla pielęgniarki powinien być najwyższej jakości.
Wiosna to idealny moment na dokonanie porządków w garderobie oraz wprowadzenie powiewu świeżości do odzieży medycznej. To jak ubieramy się w pracy ma bardzo duże znaczenie zarówno dla własnej wygody jak również i wizerunku w kontaktach z innymi ludźmi. W tym roku odzież dla lekarzy powinna być kolorowa oraz ładnie dopasowana do sylwetki. Poznajmy, więc modowe trendy na 2020 rok.

Kolorowe bluzy medyczne

Coraz popularniejsze staje się noszenie bluz medycznych, które są bardzo praktycznym elementem odzieży. Można je zestawiać ze spodniami oraz spódnicami. Co więcej wyglądają bardzo modnie oraz są niezwykle komfortowe podczas noszenia. Ciekawym zestawieniem jest na przykład bluza medyczna damska w kolorze morskim w połączeniu z białymi, eleganckimi spodniami. Taki kontrast zwraca uwagę, a przy tym jest gustowny i ciekawy.

Dla osób bardziej odważnych pojawiły się bluzy w kolorze limonkowym z amarantowymi oblamówkami oraz trójkątną kieszenią. Ten typ bluzy zapinany jest ukośnie na napy.

Wciąż na topie są klasyczne kroje wkładane przez głowę. Krótki rękaw oraz dwie kieszenie sprawiają, że bluza tego typu jest wygodna w ubieraniu oraz praktyczna podczas noszenia. Fasony tych modeli są taliowane, co gwarantuje idealne dopasowanie do sylwetki. Co więcej takie bluzy można również zakupić w różnych kolorach, co umożliwia jeszcze większą personalizację.

Modne stroje dla pielęgniarek

Zawód pielęgniarki jest niezwykle odpowiedzialny. To one pomagają osobom w pierwszej potrzebie i to one mają zazwyczaj największy kontakt z pacjentem. Z tego względu ich strój powinien być schludny oraz bardzo estetyczny. Biorąc to pod uwagę warto wybierać bluzy medyczne, które ładnie pasują do figury oraz posiadają delikatną kolorystykę. Modne kroje przyciągają uwagę oraz sprawiają, że pielęgniarka staje się jeszcze większym profesjonalistą w oczach chorej osoby. Jest to bardzo ważny aspekt, ponieważ zdobycie zaufania pacjenta umożliwia lepszą komunikację oraz skuteczniejsze efekty leczenia.

fartuchy uniformix

Uniformix – najwyższa jakość odzieży medycznej.