Czy inwestując kapitał w ogromne projekty uzyskasz pewną stopę zwrotu i zysk?

inwestycje w kudowie zdrojuCzy żeby inwestować trzeba mieć dużo kapitału?

Inwestorzy często poszukują pewnych projektów do ulokowania swojego kapitału. Nie tylko mowa o pewnej stopie zwrotu, ale również o potencjalnych zyskach. Jak zapewnić sobie pewną inwestycję na lata?

W co inwestować?

Kapitał inwestycyjny ulokowany w jednej nieruchomości, w jednym sektorze czy branży może szybko przepaść ze względu na recesje na rynku, zmianę przepisów prawa, czy brak zainteresowania ze strony klientów. Ryzyko jest tym większe, im mniej znana jest branża potencjalnemu inwestorowi. Opisane problemy może rozwiązać doświadczony partner, który nie tylko zabezpieczy stopę zwrotu, ale również zyski na przestrzeni lat. Jak to możliwe? Przede wszystkim bardziej doświadczony partner pozwala na wykorzystanie jego wiedzy i praktyki w inwestowaniu w nieznane branże inwestorowi, a dwa lokuje kapitał przez dywersyfikację, czyli w różnych sektorach, branżach.

Bezpieczna inwestycja oparta na zaufaniu

Jeśli planujemy zainwestowanie w nieruchomości czy hotele, to godnym zaufania jest partner, który ma ogromne doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach. Bardzo dobrym przykładem jest inwestycja https://optimalpartners.pl/marina-ryn/.  Możliwość zainwestowania w projekt Marina Ryn polega np.: na wynajmowaniu nieruchomości w bogatym kompleksie. Mając do dyspozycji SPA, centrum rehabilitacyjne, trasy rowerowe oraz wiele atrakcji turystycznych, można być niemal pewnym powodzenia inwestycji. Do tego Optimal Partners oferuje długo i krótkoterminowe inwestycje oraz zyski od 8% do 20% zainwestowanego kapitału.

Dywersyfikacja inwestycji to podstawa

Można oczywiście podzielić kapitał inwestycyjny i przekierować część funduszy w inne miejsce. Poza pięknymi Mazurami mamy do dyspozycji góry. Bardzo dobrą i drugą inwestycją będzie Kudowa Zdrój St Geogre. Kompleks o podobnych właściwościach daje niemal identyczne możliwości lokowania kapitału i potencjalne zyski w wysokości 7% kapitału.

Ośrodek jest również dobrze wyposażony, a do tego dochodzą stoki narciarskie, ścieżki turystyczne, trasy rowerowe, górski klimat oraz możliwość korzystania z atrakcji przez cały rok. Góry to doskonała inwestycja zarówno latem, jak i zimą.

Tak wygląda właśnie współpraca z doświadczonym partnerem i dywersyfikacja inwestycji. Kapitał inwestycyjny lokowany jest w różnych miejscach o różnych możliwościach. Charakterystyką projektów jest to, że różnią się one od siebie i niwelują ryzyko braku zysków ze względu na sezonowość atrakcji czy położenie geograficzne. W połączeniu tworzą całoroczną i ciekawą inwestycję.

Słuchmed badanie słuchu za darmo