Co rozumiemy pod pojęciem produkt medyczny

medyczny produktCzym jest produkt medyczny?
Niestety obecnie służba zdrowia pozostawia wiele do życzenia, ponieważ nie zapewnia odpowiedniej opieki zdrowotnej, zarówno podstawowej, jak i specjalistycznej. Mówi się często ironicznie, że trzeba mieć zdrowie, aby leczyć się w polskich realiach. Są jednak miejsca, w których leczenie odbywa się na najwyższym poziomie bez kolejek czy wielomiesięcznego czekania do specjalisty. Mowa tutaj o nowoczesnym centrum medycznym Neomedical w Łodzi.

Wysokiej jakości produkt medyczny

Dostęp do leczenia podstawowego oraz specjalistycznego powinien być zapewniony każdemu, kto tego potrzebuje. Niestety w Polsce rzeczywistość jest nieco inna, dlatego powstało nowoczesne centrum medyczne Neomedical w Łodzi, by umożliwić pacjentom korzystanie z profesjonalnych usług medycznych na najwyższym poziomie w komfortowych warunkach.

W związku z czym leczenie chorób odbywa się tutaj bez czekania w kolejce, a każdy pacjent ma dostęp do nowoczesnych metod leczenia i diagnostyki czy też najnowszej aparatury. Do tego może liczyć na miłą, wyrozumiałą oraz otwartą na pacjentów kadrę lekarską, posiadającą bogate doświadczenie w zakresie swojej specjalizacji. Wszystko w jednym miejscu pod okiem najlepszych i zaangażowanych lekarzy, którzy każdego pacjenta traktują w sposób indywidualny, poświęcając mu odpowiednią ilość czasu.

Opieka w ramach POZ

Neomedical oferuje bezpłatną podstawową opiekę zdrowotną w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia dla dzieci i dorosłych, która obejmuje:

  • konsultacje lekarskie u pediatrów (dla dzieci) oraz lekarzy internistów (dla dorosłych);
  • opiekę pielęgniarską;
  • wizyty patronażowe i domowe;
  • bilanse, szczepienia;
  • USG, RTG, EKG;
  • badania laboratoryjne.

Konsultacje u lekarzy specjalistów

Neomedical to również specjalistyczna opieka zdrowotna u najlepszych lekarzy w mieście. Na przykład doświadczony i kompetentny ginekolog Łódź zapewni w kompleksowo wyposażonym gabinecie:

  • pełną diagnostykę USG 3D/4D, laboratoryjną i histopatologiczną;
  • wykonanie zabiegów z zastosowaniem krioterapii i elektrokoagulacji.

Na wizyty nie trzeba długo czekać, a usługi są oferowane w przystępnych cenach.

Neomedical dysponuje miedzy innymi specjalistycznym sprzętem diagnostycznym chorób układu krążenia. USG serca Łódź, USG Doppler. EKG spoczynkowe czy też EKG– 24-godzinne i 48-godzinne, a to tylko część oferowanych usług.

Testy alergiczne

Natomiast dla osób borykającymi się z różnego typu alergiami medyczne centrum Neomedical oferuje na przykład specjalistyczne testy alergiczne Łódź, umożliwiające oznaczenie 120 alergenów oraz określenia parametru IgE całkowitego – wykazującego w sposób ogólny na to, czy pacjent cierpi na alergię. W ofercie znajdują się zarówno testy punktowe oraz podskórne.

Medycyna pracy

Oczywiście oferta nowoczesnego centrum medycznego Neomedical jest znacznie szersza i obejmuje niemal wszystkie specjalizacje. Ponadto Neomedical zapewnia pełną opiekę nad pracownikami (Medycyna Pracy Łódź) oraz osobami aktywnie uprawiającymi sport zawodowo i rekreacyjnie (Medycyna Sportowa Łódź).