Centrum rozrywki dla każdego

Centrum rozrywkiZabawa w centrum rozrywki trwa kilka godzin.

Jakie jest uniwersalne centrum rozrywki?

Coraz mniej mamy czasu, coraz mniej poświęcamy go znajomym i rodzinie, coraz mniej okazji do wspólnej zabawy. Najlepiej było by znaleźć takie centrum rozrywki, które każdemu się spodoba. Niezbyt odległe od miejsca zamieszkania i gwarantujące doskonałą zabawę każdemu, niezależnie od jego wieku, zainteresowań i umiejętności. Spędzanie czasu w niewielkim gronie przyjaciół, połączone z aktywnością i rywalizacją na wesoło to doskonała okazja na spotkanie. W centrum rozrywki mogą bawić się razem pracownicy firmy, grupa przyjaciół lub rodzina. To niekonwencjonalny pomysł na zorganizowanie urodzin, rocznicy, czy uczczenia jakiejkolwiek innej okazji. Idealne dla wszystkich, którzy nie chcą spędzić wolnego czasu siedząc na kanapie lub w barze centrum rozrywki to tepfactor.pl w warszawskim Blue City.

Co można robić w centrum rozrywki?

Zabawa, jaką oferuje tepfactor.pl to przejście 25 pokoi o łącznej powierzchni 1500 m2 stylizowanych na wykute w skałach jaskinie. Każdy z nich najeżony jest różnego rodzaju pułapkami, zagadkami i przeszkodami do pokonania. Cała zabawa w centrum rozrywki trwa kilka godzin. Do zadań można podchodzić po kilka razy, ale należy liczyć się z ograniczonym czasem. Równocześnie może brać udział we współzawodnictwie 17 grup z których każda może składać się co najmniej z dwóch i co najwyżej z sześciu osób. Całe wyposażenie pokoi sterowane jest elektronicznie, a czas pokonania przeszkód i wykonania poszczególnych zadań rejestrowany jest prze specjalne oprogramowanie. Dzięki temu na koniec zabawy każdy zawodnik otrzymuje wydruk z wynikami, na które składa się zestawienie z wynikami innych zespołów, a także wyliczenie mocnych i słabszych stron zawodnika. Po skończonej grze można zrelaksować się w strefie chillout, zjeść coś dobrego i wypić kawę komentując na wesoło wyniki rozgrywki.

Czy każdy może się bawić w centrum rozrywki?

W grze może wziąć udział każdy, kto ukończył 10 lat, z tym że młodzież poniżej 15-roku życia pod opieką rodziców. Niepotrzebne jest żadne wyposażenie, wystarczy swobodne ubranie i wygodne sportowe obuwie. Przed zabawa należy zapoznać się z regulaminem tepfactor.pl dotyczącym bezpieczeństwa i wysłuchać wskazówek pracownika centrum rozrywki. Przeszkody nie są niebezpieczne, a pokonywanie ich nie wymaga przygotowania sportowego. Każdy, kto jest zdrowy i ma poczucie humoru może korzystać z parku rozrywki.

Jedyne ograniczenia dotyczą kobiet w ciąży, osób po spożyciu alkoholu oraz chorujących na padaczkę.