Buty, wkładki ortopedyczne i przeciwbólowe – gdzie kupić? Cena, działanie

Wkładki ortopedyczne przeciwbóloweWkładki ortopedyczne należy odpowiednio dobrać.

Wiele osób na co dzień zmaga się z różnymi dolegliwościami stóp. Zakupienie odpowiednich i wygodnych butów, czy wkładek jest nie lada wyzwaniem. Naprzeciw potrzebom takich osób wychodzi firma Footlab, która w swojej bardzo szerokiej ofercie posiada buty oraz wkładki ortopedyczne, w tym również przeciwbólowe i stabilizujące. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, a do tego w bardzo korzystnych cenach.

Footlab – Centrum Diagnostyki Stóp we Wrocławiu i Lubinie

Laboratorium Diagnostyki Stóp Footlab to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia i Lubina, w którym można zakupić wkładki ortopedyczne oraz buty ortopedyczne i komfortowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb osób zmagających się z różnymi schorzeniami stóp, tj. haluksy, płaskostopie, ostrogi piętowe i wiele innych.Buty ortopedyczne na stopy koślawe

Firma zajmuje się wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie chorób i dolegliwości wynikających z problemów stóp. Od kilku już lat współpracuje z niemiecką firmą Pedcad Foot Technology GmbH, która jest jednym z europejskich liderów w projektowaniu oraz produkcji spersonalizowanych wkładek i klapek ortopedycznych

Komputerowe badanie stóp

Priorytetem dla firmy Footlab jest najlepszy dobór produktów dla klientów. Każdy z nas ma inne stopy i dolegliwości z nimi związane. W związku z tym podczas wizyty w gabinecie wykonywane jest dokładne, komputerowe badanie stóp. Stosowany do pomiaru skaner 2D jest precyzyjnym urządzeniem, które służy do wykonywania zapisywanych cyfrowo 2-wymiarowych, statycznych pomiarów stóp.

Wkładki ortopedyczne  – dobranie

W czasie indywidualnej konsultacji, lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad, który łącznie z wynikami uzyskanymi podczas badania komputerowego pozwala na postawienie prawidłowej diagnozy i idealne dobranie wkładek ortopedycznych lub butów zdrowotnych.

Projektowanie i produkcja butów na zamówienie

Kolejnym etapem jest już projektowanie wkładek i butów na zamówienie. Bardzo doświadczeni specjaliści zajmują się bezpośrednio doborem typu wkładki lub buta odpowiedniego dla danego schorzenia. Pod uwagę biorą wiele różnych parametrów, m.in. rodzaj butów, twardość i sprężystość materiału, a nawet tryb życia oraz aktywność ruchową pacjenta.

Po ustaleniu wszystkich detali następuje proces produkcji, przy której wykorzystuje się technologię sterowanego komputerowo frezowania 3D. W najdrobniejszych szczegółach przygotowuje się wkładki lub buty. Dzięki zastosowaniu tak rozwiniętej technologii otrzymuje się produkty idealnie dopasowane do naszych stóp. Stopa na piasku jest masowana

Footlab rozwiąże twoje problemy ze stopami

Wielu seniorów zmaga się z dolegliwościami stóp. Zakupienie butów w normalnym sklepie obuwniczym dla starszej osoby, często jest niemal niemożliwe. W Footlab można zamówić buty dla seniorów – zarówno damskie, jak i męskie. Są bardzo wygodne i komfortowe. Potrzebne są buty na rzepy? Żaden problem – zostanie zaprojektowany taki rodzaj obuwia. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie butów komfortowych z indywidualnymi wkładkami ortopedycznymi, przeciwbólowymi lub stabilizującymi.

Footlab to wiodąca firma specjalizująca się w indywidualnym doborze i projektowaniu wkładek ortopedycznych, przeciwbólowych i stabilizujących oraz klapek i sandałów ortopedycznych. Wyróżniają się bardzo wysoką jakością materiałów, z których wytwarzane są produkty. Jeśli ktoś się obawia, że zamówione buty będą mało estetyczne, to nie musi sobie tym zaprzątać głowy. Wręcz przeciwnie, tę firmę wyróżnia nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość wykonania.

Footlab to gwarancja najlepszego stosunku jakości do ceny

Oferowane przez firmę Footlab buty dla starszych pań i panów, a także osób zmagających się z codziennym bólem podczas chodzenia mogą być pewne, że zamawiając indywidualnie zaprojektowane klapki, sandały lub wkładki (przeciwbólowe, stabilizujące, sportowe), czy też buty komfortowe, otrzymają towar najwyższej jakości.

Odpowiednio dopasowane buty, czy wkładki sprawią, że będzie można zapomnieć o bólu podczas chodzenia. Są bardzo wygodne i komfortowe, do tego stopnia, że nie będziemy czuli, że w ogóle mamy je na stopach. Najlepsze klapki, sandały i wkładki (przeciwbólowe, stabilizujące i sportowe) oraz buty komfortowe można zamówić w gabinetach Footlab, które zlokalizowane są we Wrocławiu przy ulicy Boguszowskiej 61a oraz w Lubinie, przy ulicy Kasztanowej 8a.