Biuro coworkingowe to pomysł dla seniorów pracujących z domu

Praca zdalna daje bardzo dużo możliwości. Jednym z podstawowych atutów jest brak konieczności dojazdu do firmy i praca w dowolnych godzinach. Często osoby pracujące zdalnie tworzą swoje biuro w jednym z pokojów w domu. Rozwiązanie jest bardzo wygodne jednak na dłuższą metę staje się uciążliwe. Sprawdź dlaczego!

Wady i zalety pracy z domu

Jedną z podstawowych zalet jest wspomniana wcześniej oszczędność czasu jednak czy warto poświęcić kontakt z ludźmi dla dodatkowej godziny w ciągu dnia? Praca w domu na początku sprawa ogromną przyjemność jednak z czasem zalety zostają przyćmione przez wady związane z wyobcowaniem i samotnością. Te problemy szczególnie doskwierają osobom starszym. Pracując zdalnie bardzo łatwo się oderwać od wykonywanych obowiązków przez co efektywność pracy znacznie spada. Walka z prokrastynacją stanowi największe wyzwanie dla seniora pracującego z domu.

biuro coworkingowe kraków

Biurko do wynajęcia

Przestrzeń coworkingowa oferuje nie tylko biurko do wynajęcia. Jest to przede wszystkim miejsce przeznaczone do kreatywnej pracy. Daje możliwość pracy w wybranej lokalizacji. Możliwość spotkania ciekawych ludzi dodatkowo potęguje pozytywny wpływ na naszą efektywność. Marzysz o pracy w biurze na krakowskim Rynku Głównym? Biuro Coworkingowe Rynek 28 pozwoli Ci cieszyć się widokiem na sukiennice i otoczeniem zabytków podczas pracy nad codziennymi zadaniami. Twoja efektywność wzrośnie!

Kreatywna przestrzeń

Nowe otoczenie i klimatyczne wnętrz biur wzmacniają chęć do pracy i podejmowania wyzwań. Efektywność znacznie wzrasta co przekłada się na dobre wyniki. Inwestując w miejsce w biurze zyskujemy nie tylko świetne miejsce do pracy, ale także możliwość rozwijania swoich kontaktów czy spędzanie czasu w miłej atmosferze. Tak dobre warunki pracy za niezbyt wygórowaną cenę w lokalizacji, o której wielu może pomarzyć to prawdziwa gratka. 

Ile to kosztuje?

  • Już od 150zł za tydzień!

Coworking daje dodatkowe możliwości

Biura często dają możliwość wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Dzięki temu można zorganizować spotkanie w świetnym miejscu. Poza tym takie biuro daje możliwość stworzenia wirtualnego adresu dla twojej firmy. Oznacza to w praktyce możliwość posiadania siedziby firmy w wybranym punkcie miasta pod tym samym adresem co siedziba coworkingu. Te elementy sprawiają, że praca zdalna coraz częściej przeplatana jest z pracą w biurze coworkingowym.

biurko do wynajęcia w krakowie