Bielsze nie będzie? Bzdura!

wybielanie zębów cenaBiałe i zdrowe zęby są warte każdej ceny.

Wybielanie zębów.

Wybielanie zębów to coraz częściej wybierany zabieg. Dlaczego? Do końca nie wiadomo. Z jednej strony coraz bardziej dbamy na wygląd. Z drugiej do tego celu używane są coraz to nowe, delikatniejsze środki nie powodujące takiej nadwrażliwości jak kiedyś. Z trzeciej ceny tego typu zabiegów spadają w dół, dzięki czemu coraz więcej osób może sobie na nie pozwolić. To tylko kilka argumentów za którymi ciągnie się szereg pytań. Postaramy się na nie odpowiedzieć w poniższym artykule.

Kto wybiela zęby?

Właśnie! Kto? To niezwykle ważne, aby dokładnie zastanowić się i sprawdzić osobę, której chcemy powierzyć jeden z najważniejszych skarbów człowieka – zęby! Dokładnie. Zęby ma człowiek tylko jedne (no poza mleczakami, które tak czy tak wypadną) i trzeba o nie dbać, aby służyły nam jak najdłużej. Warto więc upewnić się, że osoba w której ręce się oddajemy ma odpowiednią wiedzę i kwalifikacje. Wybielanie zębów najczęściej wykonuje dentysta, albo higienistka stomatologiczna. Posiadanie tego tytułu nie świadczy jednak o wiedzy i doświadczeniu. Warto dopytać danej osoby ile zabiegów wybielania wykonywała, jakie posiada szkolenia i certyfikaty i… przede wszystkim kiedy były wykonywane. W tej kwestii niezwykle ważna jest AKTUALNA wiedza i praca na nowoczesnych preparatach.

W jaki sposób wybielić zęby?

wybielanie zebow w gabinecie

Efekty wybielania mogą być olśniewające.

Okej, kiedy już zdecydujemy się na sam zabieg i wybierzemy osobę która go wykona pozostaje wybór metody. Oficjalnie istnieją dwie profesjonalne metody przynoszące zaskakujące rezultaty w stosunkowo szybkim czasie. I co najważniejsze są one bezpieczne.

  • Wybielanie w gabinecie

Idealna wersja dla niecierpliwych. W przeciągu 90 minut można uzyskać efekt bielszych zębów o nawet 4 do 6 tonów. Brzmi zachęcająco? Owszem. Ważne jednak jest to w jakiej kondycji są zęby. Aby je wybielić muszą być całkowicie zdrowe!

  • Wybielanie w domu metodą nakładkową

Ta opcja wymaga nieco większego poświecenia. Jest jednak trochę delikatniejsza i polecana osobom zmagającym się z nadwrażliwością. W tym wypadku specjalista przygotowuje specjalne nakładki i preparat, który nakładamy przez około 10-14 dni. I właśnie w tym okresie przychodzą tak bardzo wyczekiwane efekty.

Kiedy wybielać zęby po aparacie?

W tej kwestii opinii jest wiele… Jedni mówią że wystarczą 3 miesiące, inni że pół roku, jeszcze inni że rok. Pół roku wydaje się być wystarczające, aczkolwiek jeżeli Ci się nie spieszy i możesz odczekać dłużej – zrób to.

Jak wybielić zęby w jeden dzień?

W takim czasie efekty może dać jedynie metoda wybielania zębów w gabinecie.

Wybielanie zębów w Krakowie

Jak to zwykle w dużych miastach bywa miejsc jest wiele. Nie wszystkie jednak są sprawdzone i nie wyrządzą nam krzywdy. Ze swojej strony możemy polecić Wybielanie Zębów Kraków, gdzie personel na bieżąco jest doszkalany. Ponadto preparaty z których korzysta Centrum Medycyny Profilaktycznej są najwyższej jakości.

Słuchmed badanie słuchu za darmo