Bezpłatne badanie wzroku – Zaproszenie

Medipe Clinic Bezpłatne badanie wzrokuMedipe Clinic Bezpłatne badanie wzroku

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Niestety, wraz z wiekiem ulega on naturalnemu, stopniowemu i długotrwałemu procesowi osłabienia. Dobry wzrok to nie tylko komfort, ale przede wszystkim nasze bezpieczeństwo. Dlatego warto regularnie badać oczy – niezależnie od wieku.

Bezpłatne badanie wzroku w MEDIPE CLINIC

Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe lub dostrzegasz niepokojące zmiany w ostrości widzenia, już teraz umów się na bezpłatne badanie jakie oferuje MEDIPE CLINIC.

W dniu 29 lipca 2017 r. w Katowicach, przy ul. Mickiewicza 20/3, w biurze MEDIPE CLINIC, w godzinach od 10.00 do 16.00zapraszamy na bezpłatne badanie optometryczne pod kątem zaćmy. Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, może poddać mu się każdy, bez skierowania. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać bezpłatną interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryta zostanie zaćma. Specjaliści MEDIPE CLINIC udzielą również niezbędnych informacji na temat organizacji zabiegu usunięcia zaćmy na refundację NFZ w Czechach i Niemczech.Pomogą ominąć kolejki w polskich placówkach.

Warto zadbać o profilaktykę związaną z badaniem wzroku, szczególnie w wieku senioralnym. Pierwsze objawy zaćmy są praktycznie nierozpoznawalne. Istotne jest, żeby wykryć ją we wczesnym stadium i zapobiec jej rozwojowi, który w konsekwencji prowadzi do pogorszenia wzroku, a nawet do całkowitej jego utraty.

MEDIPE CLINIC

29 lipca (sobota) skorzystaj z BEZPŁATNEGO badania!

Katowice | 29.07 | Biuro MEDIPE CLINIC| godzina 10.00 – 16.00 | ul. Mickiewicza 20/3

Zapisy na badania pod numerem telefonu 600 020 334.

Liczba miejsc ograniczona!