Bezpłatne badanie wzroku pod kątem zaćmy

Zaćma badanie z Medipe ClinicZaćma badanie z Medipe Clinic

Jedną z głównych przyczyn pogorszenia lub utraty wzroku u osób po 55 roku życia jest zaćma. Jej rozwój jest zazwyczaj naturalną konsekwencją procesu starzenia się. W Polsce na zaćmę choruje  ok. 800 tys. osób.

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Profilaktyka to najlepsze i najtańsze działanie prozdrowotne. Im wcześniej wykryjemy chorobę, tym szybciej zapobiegniemy jej konsekwencjom i zaczniemy ją leczyć. Jeśli czujesz, że Twoje okulary są za słabe lub dostrzegasz niepokojące zmiany w ostrości widzenia, już teraz umów się na BEZPŁATNE BADANIE, jakie oferuje MEDIPE CLINIC.

8 listopada między godziną 10.00 a 17.00 zapraszamy do siedziby Związku Emerytów i Rencistów na osiedlu Parkowym 9 A w Żywcu.

Już dziś zapisz się na BEZPŁATNE badanie wzroku pod numerem telefonu 600 020 334!  Liczba miejsc ograniczona!

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezbolesne, może poddać mu się każdy, bez skierowania. Po odbytym badaniu można będzie uzyskać interpretację wyniku oraz otrzymać konkretne informacje na temat możliwości pomocy dla osób, u których wykryta zostanie zaćma. Specjaliści MEDIPE CLINIC udzielą również niezbędnych informacji na temat organizacji zabiegu usunięcia zaćmy korzystając z refundacji NFZ w Czechach.

 

Słuchmed badanie słuchu za darmo