Art Generacje – Filmowy projekt międzypokoleniowy

Zapraszamy na premierowe pokazy filmu dokumentującego III edycję międzypokoleniowego projektu Art Generacje. Film, obok przedstawienia wybranych fragmentów działań projektowych będzie poruszającą historią o czasie, opowiedzianą przez Młodzież i Seniorów z trzech miast.

O wyjątkowości projektu stanowili jego Uczestnicy: Młodzież (15-35) i Dojrzała Młodzież (55+), którzy poprzez spotkania i międzypokoleniową wymianę poruszali zagadnienia związane z czasem: przemijanie, wspomnienia oraz relacje pomiędzy przeszłością a przyszłością.

Działania każdej z grup podzielone były na dwa etapy. Podczas warsztatów w I etapie Uczestnicy dzielili się swoim doświadczeniem życiowym, poddając się refleksji na temat przemijania. W II etapie grupy przygotowywały spektakle poprzez improwizacje na tematy związane z osobistym doświadczaniem czasu. Te działania  zaowocowały pokazem

3 spektakli w Warszawie (oraz 3 w Dębicy i Pilźnie).

Warszawska premiera  filmu będzie miała miejsce we wtorek, 8 listopada o godzinie 19 w Teatrze Ochoty na ulicy Reja 9 w Warszawie.

Po pokazie dokumentu zapraszamy na spotkanie z uczestnikami projektu – twórcami Art Generacyjnych wydarzeń i jednocześnie bohaterami filmu.

Patronem Medialnym wydarzenia senioralnego ART GENERACJE jest m.in. Portal 60+ i seniorów Słowo Seniora.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com

 

Słuchmed badanie słuchu za darmo