Amla – Agrest indyjski

indyjski agrestAgrest indyjski znany jest od wieków.

Amla, czyli inaczej agrest indyjski to owoc, który najbardziej znany jest z właściwości odchudzających. Ale to nie wszystko.

Agrest indyjski AMLA

Amla od lat znajduje zastosowanie w medycynie Indii, skąd pochodzi i uznawana jest tam jako środek na długowieczność. Jej szeroki wachlarz zastosowań jest mocno doceniany przez odbiorców, którzy stosują ją na odmłodzenie, jako sposób na zrzucenie uporczywych kilogramów, ale także by poprawić trawienie, oczyścić organizm z toksyn, wzmocnić serce, złagodzić astmę i kaszel, zmniejszyć zaparcia. Tak szerokie spektrum działania agrestu indyjskiego musiało zostać zauważone.

Amla właściwości

Jak wspomnieliśmy wyżej, amla posiada cały wachlarz dobrodziejstw związanych z poprawą stanu naszego organizmu. Do powyższych zalet, dodać należy, że amla posiada właściwości stymulowania wzrostu włosów, poprawiając równocześnie ich kondycję. Olejek z amli wcierany w skórę głowy w widoczny sposób przyśpieszy wzrost włosów, a samym włosom doda blasku i energii. To, co jednak najbardziej przyciąga konsumentów do tego magicznego owocu, to jego właściwości odchudzające. Wyciąg z owoców amli normalizuje poziom cukru we krwi, co jest niezwykle ważne przy odchudzaniu. Dzięki temu mózg dostaje sygnał, że nasze zapotrzebowanie na cukry jest uzupełnione, a co za tym idzie nie rzucamy się na słodycze czy inne bomby kaloryczne.

Amla zastosowanie

Owoce agrestu indyjskiego to ceniony składnik na poprawę trawienia. Agrest indyjski wykorzystywany jest w całości w Ajurwedzie. To dowodzi tego, że jest to wyjątkowa, ceniona dla właściwości leczniczych roślina. Amlę możesz znaleźć w suplemencie diety od Noble Health. W opakowaniu suplementu znajdziesz aż 60 kapsułek, których skład to wyłącznie ekstrakt z owoców agrestu oraz żelatyna. Dzięki przyjmowaniu tego suplementu łatwiej dać sobie radę z problemami trawienia, w związku z czym polecany jest on głównie osobom, które pragną zadbać o tę funkcję swojego organizmu. Żeby zobaczyć poprawę, należy przyjmować 2 kapsułki dziennie, popijając je wodą. Dzięki zdrowemu trybowi życia oraz suplementacji zaczniesz się cieszyć nową, odchudzoną sylwetką, gdyż amla na odchudzanie jest wyśmienita. Co ważne, nie musisz się obawiać, czy przy nietolerancji glutenu ten produkt Ci nie zaszkodzi. Wszystkie produkty Noble Health są bowiem wolne od tego uczulającego składnika pożywienia.

agrest indyjski

AMLA – agrest indyjski

Linia Basic – bliżej natury

Linia Basic to linia stworzona z myślą o Tobie. Jeśli chcesz być bliżej natury, nie chcesz zaśmiecać organizmu suplementami niewiadomego pochodzenia, sięgnij po linię Basic. Bez obaw możesz stosować te suplementy, ciesząc się zachodzącymi w organizmie pozytywnymi zmianami. Pamiętaj o przestrzeganiu zaleceń producenta, odnośnie dawkowania oraz przechowywania suplementów. Dzięki owocom agrestu indyjskiego już wiele kobiet wyszło z kompleksu dotyczącego nadwagi. W nieinwazyjny sposób, dzięki kapsułkom złożonym jedynie z naturalnych substancji dziś cieszą się zdrowszą sylwetką i rekomendują ten wspaniały produkt.