5 pomysłów na prezent dla fana podróży

przewodnik po polscePrzewodnik turystyczny. Polska to piękny kraj.
Zbliżają się urodziny lub inna rocznica bliskiej ci osoby, której pasją są podróże? W takim razie wybierz prezent związany z jej hobby. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że odbierze podarek ze szczerą radością, ponieważ przyda jej się w realizacji marzeń. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy pięć pomysłów, które wywołają uśmiech na twarzy podróżnika!

Aparat Polaroid

Kto nie robił jeszcze zdjęć polaroidem, ten nie wie, jaką sprawia to frajdę. Aparat stanowi świetną zabawkę i będzie idealnym uzupełnieniem dziennika podróży, jeśli ktoś takowy prowadzi. Ponadto natychmiastowy wydruk zdjęcia pozwala podzielić się nim z przyjaciółmi. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić od razu dwa i jeden wręczyć jako prezent komuś innemu. Tego typu zdjęcia mają niesamowity klimat i stanowią piękną pamiątkę.

Przewodniki turystyczne

Jeśli wiesz, że dana osoba ma w planach odwiedzenie konkretnego miejsca, kup jej poświęcony mu przewodnik turystyczny. Dowie się z niego szczegółów dotyczących danego miasta lub kraju oraz odkryje miejsca warte zwiedzenia, o których wcześniej nie miała pojęcia. Dla tych, którzy szczególnie cenią sobie rodzime klimaty, dobrym wyborem będzie przewodnik turystyczny Polska. Pokaże im, że nasz kraj ma do zaoferowania dużo więcej niż to, co widzimy na pierwszy rzut oka.

Emaliowany kubek podróżniczy

Tego typu kubek nie tylko dobrze wygląda, ale spełnia o wiele więcej funkcji niż tradycyjny. Nie tłucze się, można w nim zagotować wodę i jest bardzo dobrym kompanem na dalekie podróże właśnie dzięki swojej wytrzymałości. W domu również się sprawdzi, ponieważ zwykle jest ozdobiony pięknymi wzorami.

Bielizna termiczna

Zimne noce potrafią uprzykrzyć każdą wyprawę, szczególnie kiedy sypia się pod gołym niebem. Bielizna termiczna powstała właśnie po to, aby podróżnik ochronił się przed tym problemem. W tym wypadku warto postawić na dobry materiał, który będzie nie tylko wygodny, ale również dobrze zaprezentuje się na ciele.

Multitool

Wielofunkcyjne narzędzie zamknięte w małym gadżecie sprawdzi się w każdej wyprawie z zacięciem survivalowym. Wszędzie tam, gdzie obdarowywany będzie pozbawiony wynalazków cywilizacji, wykorzysta multitool. Niezależnie czy chodzi o naprawę sprzętu, czy coś tak prozaicznego jak otwarcie konserwy.

Każdy z wymienionych pomysłów w indywidualny sposób ulepszy przyszłe podróże bliskiej ci osoby. Postaw na któryś z nich, a na pewno wstrzelisz się prezentem w gusta solenizanta. Obiecujemy, że upominek zostanie przetestowany już podczas pierwszego wyjazdu!