Żywienie ma znaczenie – wybierz Fresubin Energy Drink!

Fresubin Drink dla senioraFresubin Drink dla seniora

Z wiekiem organizm traci zdolność do zwalczania chorób i szybkiej regeneracji. Coraz częściej zdarzają się infekcje, choroby przewlekłe, czasem niezbędny jest pobyt w szpitalu i operacja. W tym trudnym okresie nie można zapomnieć o prawidłowym odżywianiu się.

Choroby bardzo często wiążą się z różnego rodzaju dietami. Ciężko jest dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i minerałów, gdy lekarze stanowczo zabraniają sięgać po określone produkty. W kąt najczęściej idą ulubione słodycze, dania ciężkostrawne, potrawy smażone i tłuste. Bywa i tak, że ze względu na specyfikę choroby trzeba odstawić konkretne produkty, np. szpinak, znany z wielu cennych składników odżywczych. Równocześnie osłabiony chorobą organizm potrzebuje wzmocnienia, by jak najszybciej wrócić do pełni sił. W tej wydawałoby się patowej sytuacji, z pomocą przychodzi Fresubin Drink.

Czym jest Fresubin Drink? Jak sama nazwa wskazuje, jest to napój, ale nie byle jaki napój. Fresubin Drink dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych witamin i minerałów. Jest to w pełni zbilansowana wysokoenergetyczna i wysokobiałkowa dieta. W zależności od potrzeb można wypić takich drinków nawet siedem w ciągu dnia. Wszystko zależy od tego, czy Fresubin Drink będzie uzupełnieniem tradycyjnej diety, czy jedynym przyjmowanym posiłkiem. W pierwszym wypadku zaleca się dwie do trzech butelek w ciągu dnia, w drugim należy wypić od pięciu do siedmiu drinków. Trzy butelki Fresubin Drink są w stanie pokryć dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały. A to nie wszystko! Fresubin Drink zawiera ponad 10 g białka w jednym opakowaniu! Warto dodać, że w butelce tego wysoce odżywczego napoju nie znajdziemy glutenu, laktozy i syropu glukozowego.

Fresubin Drink został stworzony przez Fresenius Kabi z myślą o osobach starszych, które są przed operacją chirurgiczną lub tuż po niej i wskazane jest żywienie dojelitowe, dieta do podawania doustnego. W tym trudnym okresie wysokobiałkowa i wysokoenergetyczna dieta znacząco przyspiesza powrót do zdrowia.

Fresubin Drink oferowany jest w czterech smakach – waniliowym, czekoladowym, truskawkowym i czarnej porzeczki. To zróżnicowanie smaków jest ważne szczególnie dla osób, które bezpośrednio po operacji żywią się wyłącznie Fresubin Drink. Poza smakiem napoje nie różnią się od siebie, wszystkie zawierają ten sam zestaw witamin i minerałów.

Jeśli czeka cię pobyt w szpitalu, koniecznie zrób zapasy Fresubin Drink. Najlepiej smakuje schłodzony, ale można go pić także w temperaturze pokojowej.

 

Popularne artykuły dla seniora