Ciekawa oferta pracy!

ForumKategoria: InneCiekawa oferta pracy!
Patrycja zapytał 7 lat temu

Witam serdecznie!
Może ktoś z obecnych tutaj forumowiczów będzie zainteresowany ofertą pracy?
Klient ForManWay, polskie przedstawicielstwo zachodnioeuropejskiego koncernu zajmujące się sprzedażą B2B, poszukuje osoby na stanowisko:

Telemarketer

Miejsce pracy: Warszawa Ochota

Zadania:

  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami/partnerami
  • Płynne posługiwanie się wyszukiwarkami internetowymi
  • Umieszczanie aktualnych danych w bazie systemu CRM
  • Telefoniczne i mailowe przekazywanie informacji zawierających dane o ofercie
  • Okazjonalna pomoc w zadaniach administracyjno-biurowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Otwartość na kontakt z drugim człowiekiem
  • Dobra dykcja, przyjemny głos wzbudzający autorytet
  • Płynny i elokwentny sposób wysławiania się
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych takich jak: Excel, Word oraz obsługa poczty elektronicznej
  • Wytrwałość i sumienność w wykonywanych obowiązkach
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Preferowane osoby 40+/50+

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (w pełnym wymiarze godzin)
  • Wynagrodzenie na poziomie 2 500 PLN brutto
  • Pracę w kameralnej atmosferze
  • Możliwość uczestnictwa w delegacjach, również zagranicznych
1 odpowiedzi
Olka odpowiedział 5 lat temu

Dajecie taką ofertę na forum dla seniorów… naprawdę?

Twoja odpowiedź

17 + 13 =